Zamknij ten komunikat

Szkolenia dla SORE Drukuj Email
Szkolenia dla SORE.

W ramach projektu System doskonalenia nauczycieli oparty na ogólnodostępny kompleksowym wspomaganiu szkół realizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w ramach Priorytetu III Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki prowadzone są szkolenia dla szkolnych organizatorów rozwoju edukacji (SORE).

Szkolenia te mają na celu przygotowanie kadr zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli do skutecznego wypełniania zadań w zakresie kompleksowego wspomagania szkół i placówek oświatowych.

Cele szkolenia:
Uczestnicy szkoleń:
  1. zostają wprowadzeni w rolę konsultanta rozwoju organizacyjnego, tj. osoby, która łącząc umiejętności: koordynatora projektów, trenera, coacha  i doradcy wspiera placówkę w procesach całościowego ustawicznego uczenia się i rozwoju,
  2. rozwijają umiejętności niezbędne do zespołowej realizacji zakontraktowanych, spójnych i celowych procesów rozwojowych, prowadzonych w oparciu o ustandaryzowane roczne plany wspomagania szkoły – ukierunkowane  na kompleksowe zaspokojenie potrzeb szkoły w określonym zakresie i w określonym celu,
  3. biorą udział w serii intensywnych treningów interaktywnych rozwijających praktyczne umiejętności związane z inspirowaniem, motywowaniem, ukierunkowywaniem, koordynowaniem oraz rozliczaniem kompleksowych zmian w toku realizacji rocznych planów wspomagania szkoły.

Terminy szkoleń:
Szkolenia organizowane są od maja 2012 do końca grudnia 2014 r.

Organizacja szkoleń:
Organizacja i przebieg szkoleń zostały powierzone firmie

PM Group Zubrycki, Panasewicz sp. j.
ul. Legionowa 28 lok. 101
tel.: 85 674 50 00, fax: 85 745 44 00

Szczegółowe informacje o szkoleniach są dostępne na stronie internetowej: http://www.szkolenia-sore.pl/

W sprawach organizacyjnych bardzo prosimy o kontakt z:

Paulina Malinowska – specjalista ds. rekrutacji
telefon 533 97 97 42

Realizację zadania po stronie Ośrodka Rozwoju Edukacji koordynuje:

Joanna Soćko
telefon /22/ 345-37-04
adres mailowy:

Oprac. Joanna Soćko

System doskonalenia nauczycieli oparty
na ogólnodostępnym kompleksowym wspomaganiu szkół

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zaktualizowano: piątek, 28 lutego 2014

Rok Jana Karskiego  oświatowe ABC    rok szkoły w ruchu