Zamknij ten komunikat

Sześciolatek w szkole Drukuj Email
Sześciolatek w szkole.

Sześciolatek w szkole to program, którego problematyka dotyczy całokształtu spraw związanych z obniżeniem wieku realizacji obowiązku szkolnego oraz realizowaniem podstawy programowej wychowania przedszkolnego i I etapu edukacyjnego.

Celem programu jest rozwój kompetencji zawodowych nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych ds. wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej oraz rozwój organizacyjny i metodyczny szkoły w zakresie przygotowania do przyjęcia dziecka sześcioletniego.

Planowane terminy na rok szkolny 2013/2014:

• październik 2013 r. szkolenia z cyklu „Sześciolatek w szkole” – Prezentacja dobrych praktyk w zakresie pracy z uczniem młodszym.
  • marzec 2014 r. szkolenie „Odpowiedzialność, samodzielność, współpraca w aktywnym zdobywaniu wiedzy przez ucznia młodszego”.

Informacje szczegółowe:
Iwona Konopka e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zaktualizowano: środa, 05 marca 2014

Rok Jana Karskiego  oświatowe ABC    rok szkoły w ruchu