Zamknij ten komunikat

Bank Programów Profilaktycznych Drukuj Email
Bank Programów Profilaktycznych .

W związku z funkcjonowaniem od 2010 roku Systemu Rekomendacji Programów Profilaktycznych i Promocji Zdrowia  powstała Baza programów rekomendowanych, zamieszczona na stronie Krajowego Biura Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii www.kbpn.gov.pl.

W Bazie programów rekomendowanych znajdziecie Państwo informacje na temat profesjonalnych programów:
  • promocji zdrowia psychicznego
  • profilaktyki
  • leczenia
  • redukcji szkód
  • opieki postterapeutycznej.
Są to wyłącznie programy, które poddane zostały ocenie i selekcji przez zespól specjalistów, zgodnie z przyjętymi nowymi standardami i kryteriami jakości określonymi w: Systemie Rekomendacji Programów profilaktycznych i Promocji Zdrowia Psychicznego oraz Programie Exchange on Drug Reduction Action (EDDRA).

ORE, na podstawie przedstawionych w Bazie informacji, przygotował wykaz programów, z podziałem na poziomy profilaktyki, pn.: REKOMENDOWANE PROGRAMY PROFILAKTYCZNE. Wykaz zawiera informacje o autorach, adresatach, głównych celach I treściach programów, a także dane tele-adresowe do kontaktu z ich koordynatorami.

Zaktualizowano: wtorek, 02 września 2014

Rok Jana Karskiego  oświatowe ABC    rok szkoły w ruchu