Międzynarodowa konferencja: Szkoła dialogu z dziećmi i nie tylko

Ośrodek Rozwoju Edukacji, Stowarzyszenie „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” oraz wydawnictwo Media Rodzina zapraszają na Międzynarodową konferencję Szkoła dialogu z dziećmi i nie tylko. Jak mówić, by dzieci nas słuchały, jak słuchać aby dzieci do nas mówiły. Spotkanie, ze specjalnym udziałem Joanny Faber i Julie King, autorek książki „Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały”, odbędzie się w poniedziałek, 5 lutego 2018 roku w godzinach 10.00-16.15 w Ośrodku Rozwoju Edukacji, przy Alejach Ujazdowskich 28 w Warszawie.

Celem konferencji jest zaprezentowanie znaczenia dialogu w wychowaniu.

Będzie to okazja do świętowania jubileuszu upowszechniania programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców (25- lecie w Polsce i 10-lecie na Litwie) oraz promocja książki Joanny Faber i Julii King, Jak mówić , żeby maluchy nas słuchały. Poradnik przetrwania dla rodziców dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Koszty dojazdu są po stronie uczestników.

Zapisy i informacje na platformie szkoleniowej ORE

Program konferencji 5 lutego 2018

Kontakt: